СТУДЕНСЬКА ОЛІМПІАДА В НФаУ

DSC02144DSC02133

8 – 9 грудня 2015 року

В Національному фармацевтичному університеті відбувся перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціальністю «Фармація», відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади» від 23. 12. 2013 року № 1812 та наказу ректора НФаУ № 551 від 18. 11. 2015 року.

В олімпіаді приймали участь 35 кращих студентів 3 курсу ССО, 4 курсу фармацевтичного факультету та факультету іноземних громадян, які продемонстрували високий рівень знань та практичних навичок з ряду дисциплін:

аптечної технології ліків;

заводської технології ліків;

організації та економіки фармації;

фармакології;

фармакогнозії;

фармацевтичної хімії.

Переможцями І етапу олімпіади в загальному заліку стали:

Гордєй Карина             3 курс ССО-5   І місце

Ніколаєнко Олена        3 курс ССО-5   ІІ місце

Шехавцова Катерина   4 курс 4 група  ІІІ місце

Переможцями І етапу олімпіади з дисципліни

«Аптечна технологія ліків» стали:

Ніколаєнко Олена        3 курс ССО-5   І місце

Пінкевич Вікторія        3 курс ССО-1   ІІ місце

Гордєй Карина             3 курс ССО-5   ІІІ місце

Найкращий результат на теоретичному турі І етапу олімпіади з дисципліни «Аптечна технологія ліків» продемонструвала студентка 3 курсу ССО-5 Ніколаєнко Олена, найвищий бал за практичні навички отримала студентка 4 курсу 4 групи Шехавцова Катерина.

Колектив кафедри

Аптечної технології ліків ім. Д.П. Сала

щиро вітає переможців, зичить міцного здоров’я, миру, добра, подальших успіхів та славетних перемог у другому етапі Всеукраїнської студентської олімпіади!