І Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Сучасні аспекти створення екстемпоральних алопатичних, гомеопатичних і косметичних лікарських засобів»

Кафедра аптечної технології ліків імені Д.П. Сала Національного фармацевтичного університету Міністерства охорони здоров’я та Міністерства освіти і науки України запрошує Вас прийняти участь у І Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Сучасні аспекти створення екстемпоральних алопатичних, гомеопатичних і косметичних лікарських засобів», яка відбудеться 3-4 березня 2017 року.

Конференція внесена до Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів і науково-практичних конференцій 2017 р. (Посвідчення №616 Українського інституту науково-технічної і економічної експертизи від 30 вересня 2016 року).

Інформаційний лист

Авторський договір