Краща навчально-методична розробка року в НФаУ

31 травня 2017 р. відбулось нагородження переможців конкурсу «Краща навчально-методична розробка року в Національному фармацевтичному університеті»

На засіданні Вченої ради НФаУ були підведені підсумки конкурсу навчально-методичної літератури та нагороджені переможці і учасники.

Загальна кількість видань, які взяли участь в конкурсі – 91. В конкурсі взяли участь авторські колективи 37 кафедр університету, в тому числі кафедри аптечної технології ліків.

За результатами конкурсу «Краща навчально-методична розробка року в Національному фармацевтичному університеті»

Напрям підготовки: технологічний,

• номінація «Кращий посібник»

1 місце – Кафедра аптечної технології ліків

Авторський колектив кафедри аптечної технології ліків (за ред. Тихонова О.І., Тихонової С.О.)

Назва видання«Практикум з аптечної технології ліків»

номінація «Кращий електронний засіб навчання»

2 місце – Кафедра аптечної технології ліків

Авторський колектив: Половко Н.П., Вишневська Л.І., Герасимова І.В., Олійник С.В.

Назва дистанційного курсу «Технологія гомеопатичних лікарських засобів»

Вітаємо колектив кафедри!