19 квітня 2018 р. Відбулось секційне засідання у рамках конференції

19 квітня 2018 року відбулось секційне засідання «Екстемпоральна та промислова технологія ліків» на кафедрі Промислової фармації, у рамках конференції XXV International scientific and practical Conference of young scientists and students «TOPICAL ISSUES OF NEW DRUG DEVELOPMENT», на якому було заслухано 9 доповідей молодих вчених та студентів.

За результатами проведеної конференції усіх науковців було нагороджено грамотами за активну наукову діяльність та призовими місцями:

Дипломом I ступеня : Бурсова Марина, студентка 5 курсу 2 групи, спеціальності «Фармація», науковий керівник – кандидат фарм. наук, доц. Зубченко Т.М. ( кафедра АТЛ).

Дипломом II ступеня : Рахімберганов Мансур, студент 4 курсу СНД 2 групи, спеціальності «Фармація», науковий керівник – кандидат фарм. наук, доц. Кухтенко Г.П. ( кафедра ПФ).

Дипломом III ступеня : Московченко Ольга, студентка 5 курсу 9 групи, спеціальності «Фармація», науковий керівник – кандидат фарм. наук, доц. Ковальова Т.М. ( кафедра АТЛ).

Подяка науковому керівнику за отримання студенткою диплому I ступеня : кандидат фарм. наук, доц. Зубченко Т.М