3-11 вересня 2018 р. співробітники взяли участь у міжнародній конференції Королівського фармацевтичного товариства

3-11 вересня 2018 р. делегація Національного фармацевтичного університету взяла участь у міжнародній конференції Королівського фармацевтичного товариства / The Royal Pharmaceutical Society «Modelling and Experiments in Drug Delivery Systems (MEDDS)» (зав. каф. заводської технології ліків проф. Рубан О.А., проф. Вишневська Л.І., зав. каф. аптечної технології ліків проф. Половко Т.М., зав. каф. ботаніки проф. Гонтова Т.М., проф. каф. промислової фармації та менеджменту Інституту підвищення кваліфікації спеціалістів фармації НФаУ Яковенко В.К., асистент кафедри ЗТЛ Халавка М.В. та аспірант кафедри Яковенко О.В., студентка фармацевтичного факультету Михайлик Д.О.). Під час роботи workshop аспірант Яковенко О.В. зробив усну доповідь за темою: «Some aspects of the design of an anti-stress medicated chewing gum».
Були представлені постерні доповіді: «Features of treatment of enterobiasis in accordance with the guidelines by Médecins Sans Frontières» – Вишневська Л.І., «Determination of the effect of onium hexafluorosilicates on the properties of gels» – Половко Н.П.
Під час відрядження делегація відвідала Університет Глазго, Лондонську школу фармації, королівський фармацевтичний музей, королівський ботанічний сад, м. Глазго, м. Лондон, Велика Британія.
За результатами відрядження отримано попередню домовленість щодо можливості співпраці НФаУ та Університету Глазго. За результатами відвідування Королівського фармацевтичного товариства узгоджено можливість вступу співробітників НФаУ до ланок товариства, що дасть право отримати доступ до on-line архівів та безперешкодну можливість публікацій наукових робіт у журналах видавництва Elsevier.