30.11.2018 участь у конференції «Инновации в медицине и фармации – 2018»

Кафедра аптечної технології ліків НФаУ взяла участь у ІІ етапі заочної дистанційної відео-конференції студентів та молодих вчених «Инновации в медицине и фармации – 2018», що проходила в УО «Белоруский государственный медицинский университет» г. Минск  БГМУ з використання телемосту 30.11.2018.

На запрошення Ради СНТ  БДМУ, з науковою доповіддю на тему «Розробка складу лікарського засобу протикашлевої дії» виступила студентка магістратури 2 курсу Берченко Марина Сергіївна. Науковий керівник доцент кафедри аптечної технології ліків Зубченко Тамара Миколаївна.