Коноваленко Ілона Сергіївна

КОНОВАЛЕНКО Ілона Сергіївна – асистент кафедри аптечної технології ліків.

Закінчила Національний фармацевтичний університет (2015). Працювала лаборантом кафедри аптечної технології ліків (2015-2016), старшим лаборантом (2016-2017), аспірантом (з 2016), асистентом кафедри аптечної технології ліків. Відповідальна за відвідування лекцій серед вітчизняних та іноземних студентів, помічник відповідального за роботу СНТ (2016-2017), відповідальна за журнал ведення табелю робочого часу співробітників кафедри, за журнал взаємовідвідування викладачів, за роботу студентського наукового товариства (з 2017).

 

Навчально-методична робота: Проводить заняття з дисциплін: «Вступ в фармацію» для студентів 1 курсу, «Аптечна технологія ліків» для студентів 3 курсу, «Основи сучасної гомеопатії» для студентів 4 курсу, «Технологія гомеопатичних лікарських засобів» для студентів 6 курсу , «Біофармація» для студентів 5,6 курсів. Співавтор навчального посібника «Екстемпоральні прописи для терапії дерматологічних захворювань» (2017), навчального посібника «Практичні заняття в аптеці з технології ліків» (2017).

 

Науково-дослідницька робота: Напрямок наукових досліджень – розробка складу і технології екстемпоральних лікарських препаратів для негормональної терапії клімактеричного синдрому. Виконується дисертаційна робота на тему «Розробка складу та технології збору та крапель для лікування клімактеричного синдрому»

Автор 11 статей та понад 20 тез – доповідей.