11 червня 2021 року проведення наукового семінару з членами СНТ кафедри АТЛ

June 12-15, 2021 defense of qualification works of the AHE

Проведення наукового семінару з членами СНТ кафедри АТЛ

11 червня 2021 року на кафедрі аптечної технології ліків відбувся науковий семінар «Наука для молодих вчених», на якому були представлені наукові дослідження здобувачів вищої освіти, які проводилися на кафедрі АТЛ.

Викладачами кафедри було прослухані результати досліджень за різними напрямами роботи:

• Кормановська Дар`я – Розробка складу екстемпоральної суспензії для лікування алергодерматозів (наук. керівник – доц. Зуйкіна Світлана).
  • Кисельова Катерина – Дослідження з розробки крему для терапії акне (наук. керівник – проф. Вишневська Лілія).
  • Дерев`янко Інна – Опрацювання складу засобу для фіксації зубних протезів (наук. керівник – проф. Половко Наталя).
  • Полюхович Анастасія – Розробка складу аплікаційного лікарського засобу ранозагоювальної дії (наук. керівник – проф. Половко Наталя).
  • Сухорукова Марина – Фармакотехнологічні дослідження пролонгованої лікарської форми Глібенкламіду (наук. керівник – доц. Марченко Михайло).
  • Густіліна Світлана – Розробка гомеопатичного лікарського препарату на основі гамамелісу (наук. керівник – ас. Крюкова Анна).
  • Суворова Ірина – Розробка гелю для застосування у стоматології (наук. керівник – доц. Ромась Катерина).

Здобувачі вищої освіти ознайомились з різноманіттям наукових досліджень свої колег, поліпшили здібності до ораторського мистецтва та публічних виступів, вели активну наукову дискусію.