13 жовтня 2022 р. було проведено ІІ Міжнародну науково-практичну конференцію «ФУНДАМЕНТАЛЬНІ ТА ПРИКЛАДНІ ДОСЛІДЖЕННЯ У ГАЛУЗІ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ТЕХНОЛОГІЇ».

13 жовтня 2022 р. було проведено ІІ Міжнародну науково-практичну конференцію «ФУНДАМЕНТАЛЬНІ ТА ПРИКЛАДНІ ДОСЛІДЖЕННЯ У ГАЛУЗІ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ТЕХНОЛОГІЇ».

13 жовтня 2022 р. кафедрами аптечної та заводської технології ліків було проведено ІІ Міжнародну науково-практичну конференцію «ФУНДАМЕНТАЛЬНІ ТА ПРИКЛАДНІ ДОСЛІДЖЕННЯ У ГАЛУЗІ  ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ТЕХНОЛОГІЇ».

Участь у заході прийняли близько 200 науковців та освітян, здобувачів вищої освіти та молодих науковців України та зарубіжжя фармацевтичної галузі.

Тематика доповідей охоплювала широке коло питань:

 • Сучасні аспекти розробки та промислового виробництва лікарських, косметичних засобів і добавок дієтичних. Госпітальна фармація.
 • Перспективні біологічно активні і сучасні допоміжні речовини.
 • Біофармацевтичні аспекти створення екстемпоральних лікарських засобів.
 • Удосконалення складу і технології алопатичних і гомеопатичних лікарських засобів.
 • Законодавче нормування виготовлення і контролю якості екстемпоральних лікарських засобів.
 • Валідація технологічного процесу виробництва екстемпоральних лікарських засобів.
 • Соціальна фармація: стан, проблеми та перспективи
 • Фармацевтична освіта в Україні
 • Сучасний стан та перспективи використання лікарських рослин і розробки фітотерапевтичних засобів
 • Фармацевтичний аналіз, стандартизація та організація виробництва лікарських засобів
 • Фармацевтична та медична біотехнологія. Нанотехнології у фармації. Ветеринарна медицина та фармація.
 • Організація та економіка у фармації, менеджмент та маркетинг у фармації, фармакоекономіка на етапах створення, реалізації та застосування лікарських засобів.

13 жовтня 2022 р. було проведено ІІ Міжнародну науково-практичну конференцію «ФУНДАМЕНТАЛЬНІ ТА ПРИКЛАДНІ ДОСЛІДЖЕННЯ У ГАЛУЗІ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ТЕХНОЛОГІЇ». 13 жовтня 2022 р. було проведено ІІ Міжнародну науково-практичну конференцію «ФУНДАМЕНТАЛЬНІ ТА ПРИКЛАДНІ ДОСЛІДЖЕННЯ У ГАЛУЗІ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ТЕХНОЛОГІЇ». 13 жовтня 2022 р. було проведено ІІ Міжнародну науково-практичну конференцію «ФУНДАМЕНТАЛЬНІ ТА ПРИКЛАДНІ ДОСЛІДЖЕННЯ У ГАЛУЗІ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ТЕХНОЛОГІЇ». 13 жовтня 2022 р. було проведено ІІ Міжнародну науково-практичну конференцію «ФУНДАМЕНТАЛЬНІ ТА ПРИКЛАДНІ ДОСЛІДЖЕННЯ У ГАЛУЗІ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ТЕХНОЛОГІЇ». 13 жовтня 2022 р. було проведено ІІ Міжнародну науково-практичну конференцію «ФУНДАМЕНТАЛЬНІ ТА ПРИКЛАДНІ ДОСЛІДЖЕННЯ У ГАЛУЗІ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ТЕХНОЛОГІЇ». 13 жовтня 2022 р. було проведено ІІ Міжнародну науково-практичну конференцію «ФУНДАМЕНТАЛЬНІ ТА ПРИКЛАДНІ ДОСЛІДЖЕННЯ У ГАЛУЗІ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ТЕХНОЛОГІЇ». 13 жовтня 2022 р. було проведено ІІ Міжнародну науково-практичну конференцію «ФУНДАМЕНТАЛЬНІ ТА ПРИКЛАДНІ ДОСЛІДЖЕННЯ У ГАЛУЗІ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ТЕХНОЛОГІЇ». 13 жовтня 2022 р. було проведено ІІ Міжнародну науково-практичну конференцію «ФУНДАМЕНТАЛЬНІ ТА ПРИКЛАДНІ ДОСЛІДЖЕННЯ У ГАЛУЗІ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ТЕХНОЛОГІЇ». 13 жовтня 2022 р. було проведено ІІ Міжнародну науково-практичну конференцію «ФУНДАМЕНТАЛЬНІ ТА ПРИКЛАДНІ ДОСЛІДЖЕННЯ У ГАЛУЗІ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ТЕХНОЛОГІЇ». 13 жовтня 2022 р. було проведено ІІ Міжнародну науково-практичну конференцію «ФУНДАМЕНТАЛЬНІ ТА ПРИКЛАДНІ ДОСЛІДЖЕННЯ У ГАЛУЗІ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ТЕХНОЛОГІЇ».  13 жовтня 2022 р. було проведено ІІ Міжнародну науково-практичну конференцію «ФУНДАМЕНТАЛЬНІ ТА ПРИКЛАДНІ ДОСЛІДЖЕННЯ У ГАЛУЗІ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ТЕХНОЛОГІЇ».  13 жовтня 2022 р. було проведено ІІ Міжнародну науково-практичну конференцію «ФУНДАМЕНТАЛЬНІ ТА ПРИКЛАДНІ ДОСЛІДЖЕННЯ У ГАЛУЗІ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ТЕХНОЛОГІЇ».

Досягнення науковців та практиків у різних галузях фармацевтичної технології відображені у 79 статтях та тезах учасників конференції та представлені у 7 усних та 8 постерних доповідях. Учасникам конференції підготовлено 175 сертифікатів про участь.

Посилання для завантаження сертифікатів: СЕРТИФІКАТИ

Програма конференції: Програма конференції 13 жовтня 2022

Матеріали конференції: Матеріали конференції 13 жовтня 2022

Постерні доповіді:

Ковалевська І.В., Верховод В.М. Перспективи використання Моркви дикої та Моркви посівної при створенні лікарських засобів

Міхільова А.О., Криклива І.О. Вибір основи лікарського сиропу для застосування в урології

Овсюк В.М., Курченко Д.Ю., Крюкова А.І., Ковальова Т.М., Коноваленко І.С. Актуальність розробки дерматологічних засобів на основі сировини Псоралеї ліщинолистої

Пономаренко Т.О., Рубан О.А. Перспектива розробки оромукозних форм у педіатрії

Семченко К.В., Мельник І.С. Вибір сировини для розробки збору протигельмінтного екстемпорального виробництва

Семченко К.В., Сунко Д.С. Аналіз вітчизняного фармацевтичного ринку препаратів на основі АФІ пантенол

Тацій Р.Ю., Ромась К.П., Ковальова Т.М. Теоретичне обгрунтування розробки екстемпорального фітопрепарату для забезпечення терапії ПТСР

Яромій М.І., Половко Н.П. Мангіферин – перспективна субстанція для використання в дерматології