18 квітня 2019 року на кафедрі АТЛ відбувся перший етап студентської олімпіади з дисципліни «Аптечна технологія ліків». В ньому взяли участь 15 кращих студентів 3 курсу.

За результатами теоретичного та практичного туру переможцями з дисципліни стали:

І місце – студентка 3 курсу 1 групи Коваль Юлія;

ІІ місце – студентка 3 курсу 1 групи Ляшенко Світлана;

ІІІ місце – студент 3 курсу 1 групи Куцанян Андранік.

КОЛЕКТИВ КАФЕДРИ АПТЕЧНОЇ ТЕХНОЛОГІЇ ЛІКІВ ЩИРО ВІТАЄ ПЕРЕМОЖЦІВ, ЗИЧИТЬ МИРУ, МІЦНОГО ЗДОРОВ’Я,

СВЯТКОВОГО ВЕСНЯНОГО НАСТРОЮ ТА

НОВИХ ПЕРЕМОГ!

18 квітня 2019 року на кафедрі АТЛ відбувся перший етап студентської олімпіади з дисципліни «Аптечна технологія ліків». 18 квітня 2019 року на кафедрі АТЛ відбувся перший етап студентської олімпіади з дисципліни «Аптечна технологія ліків».