18 вересня 2021 р. доц. Семченко К. В. та доц. Зуйкіна С. С. взяли участь у загальноміському заході «Ніч науки». В рамках проведених відкритих занять школярі Харкова ознайомились із кафедрою аптечної технології ліків НФаУ та отримали практичні навички з виготовлення пастилок жувальних та капсул.

18 вересня 2021 р. доц. Семченко К. В. та доц. Зуйкіна С. С. взяли участь у загальноміському заході «Ніч науки». 18 вересня 2021 р. доц. Семченко К. В. та доц. Зуйкіна С. С. взяли участь у загальноміському заході «Ніч науки». 18 вересня 2021 р. доц. Семченко К. В. та доц. Зуйкіна С. С. взяли участь у загальноміському заході «Ніч науки». 18 вересня 2021 р. доц. Семченко К. В. та доц. Зуйкіна С. С. взяли участь у загальноміському заході «Ніч науки». 18 вересня 2021 р. доц. Семченко К. В. та доц. Зуйкіна С. С. взяли участь у загальноміському заході «Ніч науки». 18 вересня 2021 р. доц. Семченко К. В. та доц. Зуйкіна С. С. взяли участь у загальноміському заході «Ніч науки».