Асистент кафедри АТЛ, Коноваленко Ілона Сергіївна, взяла участь у VІІI науково-практичній конференції школи молодих науковців АТ «Фармак» «НАУКА ТА СУЧАСНЕ ФАРМАЦЕВТИЧНЕ ВИРОБНИЦТВО» з доповіддю «Study of quality indicators of liquid extract for the treatment of menopausal syndrome» та отримала 2 місце за результатами конференції.

Асистент кафедри АТЛ, Хохлова Катерина Олександрівна, взяла участь у VІІI науково-практичній конференції школи молодих науковців АТ «Фармак» «НАУКА ТА СУЧАСНЕ ФАРМАЦЕВТИЧНЕ ВИРОБНИЦТВО» з доповіддю «Comprehensive HPTLC fingerprinting: a novel scientific approach for standardization of Origanum Vulgare L.» та отримала 3 місце за результатами конференції.

19 листопада 2020 р. – участь у VІІI науково-практичній конференції школи молодих науковців АТ «Фармак» «НАУКА ТА СУЧАСНЕ ФАРМАЦЕВТИЧНЕ ВИРОБНИЦТВО» 19 листопада 2020 р. – участь у VІІI науково-практичній конференції школи молодих науковців АТ «Фармак» «НАУКА ТА СУЧАСНЕ ФАРМАЦЕВТИЧНЕ ВИРОБНИЦТВО»