Кафедрою організації та економіки фармації (ОЕФ) за участю співробітників кафедр аптечної технології ліків (АТЛ), органічної
хімії Національного фармацевтичного університету, фармації та фармакології Донецького національного медичного університету та кафедри фармації ВДНЗУ «Буковинський державний медичний університет» проведено міжвузівський науково-практичний семінар на тему: «Актуальні напрямки організаційно-економічних досліджень у вітчизняній фармації – стан, проблеми та перспективи впровадження результатів».
Загальна характеристика проведення наукових досліджень аспірантами кафедр була представлена професором Аллою НЕМЧЕНКО та Лілією ВИШНЕВСЬКОЮ. З вітальним словом до учасників семінару звернувся професор Донецького національного медичного університету Віктор ХОМЕНКО та професор Національного фармацевтичного університету Леонід ШЕМЧУК. Важлива увага на семінарі приділялась питанню підвищення рівня наукової новизни робіт та публікацій. У роботі семінару приймали участь представники практичної фармації, які є аспірантами кафедр ОЕФ (начальник Держлікслужби України у Рівненській області Сергій ЛЕБЕДЬ та провідний фахівець НСЗУ Ганна ЛЯДЕНКО) та АТЛ (асистент Наталія ШТУЧНА).
Доцент кафедри ОЕФ Марина ПОДГАЙНА виступила з доповіддю «Проблеми проведення наукових досліджень з оцінки соціально-економічної доцільності використання орфанних препаратів у практичній медицині». Було представлено доповідь аспіранта кафедри ОЕФ Наталії СЛІПЦОВОЇ на тему «Наукові підходи до надання фармацевтичної допомоги хворим на рідкісні захворювання за умов медичного страхування» (наук. керівник – доц. Марина ПОДГАЙНА).

Питання епідеміології хвороби Альцгеймера у світі та в Україні було розглянуто у доповіді аспіранта кафедри ОЕФ Марини ФЕДОТОВОЇ (науковий керівник – проф. Ганна ПАНФІЛОВА).

19 жовтня 2021 р. проведено міжвузівський науково- практичний семінар "Актуальні напрямки організаційно-економічних досліджень у вітчизняній фармації – стан, проблеми та перспективи впровадження результатів" 19 жовтня 2021 р. проведено міжвузівський науково- практичний семінар "Актуальні напрямки організаційно-економічних досліджень у вітчизняній фармації – стан, проблеми та перспективи впровадження результатів" 19 жовтня 2021 р. проведено міжвузівський науково- практичний семінар "Актуальні напрямки організаційно-економічних досліджень у вітчизняній фармації – стан, проблеми та перспективи впровадження результатів"