20 жовтня 2020 р. відбувся сумісний семінар

20 жовтня 2020 р. відбувся сумісний семінар

20 жовтня 2020 р. відбувся сумісний семінар кафедр аптечної технології ліків та заводської технології ліків стосовно сучасних аспектів виготовлення ліків: «Фундаментальні та прикладні дослідження у сучасній фармацевтичній науці».

У роботі семінару прийняли участь 17 осіб: завідувачки кафедр АТЛ та ЗТЛ і співробітники кафедр АТЛ та ЗТЛ.

З доповіддю виступила аспірант кафедри АТЛ Зуйкіна Єлизавета Володимирівна (Сучасні тенденції створення м’яких засобів на емульсійних основах). За темою доповіді відбувся круглий стіл з обговорення питання застосування допоміжних речовин у технології м’яких лікарських форм.

Найбільшу увагу приділили обговоренню сучасного ринку допоміжних речовин, існуючим законодавчім нормам регулювання даного ринку та перспективам використання нових допоміжних речовин в екстемпоральному та промисловому виробництві лікарських препаратів. Та

кож обговорили тенденцію до використання «зелених» допоміжних речовин, що набуває все більшої популярності з огляду на світову практику використання  “ecologically friendly” речовин, тобто тих, які є максимально безпечними для навколишнього середовища.

 

20 жовтня 2020 р. відбувся сумісний семінар 20 жовтня 2020 р. відбувся сумісний семінар


[uptolike]
Print Friendly, PDF & Email

Comments are closed.