23 квiтня 2019 року Відбулось сумісне засідання опорних кафедр з технологічних дисциплін медичних та фармацевтичних закладів вищої освіти України.

23 квiтня 2019 року Відбулось сумісне засідання опорних кафедр з технологічних дисциплін медичних та фармацевтичних закладів вищої освіти України.

23 квiтня 2019 року Відбулось сумісне засідання опорних кафедр з технологічних дисциплін медичних та фармацевтичних закладів вищої освіти України.

В об’єднаному засіданні прийняли участь представники опорних кафедр НФаУ, а саме завідувачі та викладачі кафедр аптечної технології ліків, заводської технології ліків та технології ліків, а також завідувачі та повноправні представники однопрофільних кафедр вищих медичних та фармацевтичних закладів України: проф. Кривов’яз Олена Вікторівна (зав. каф. фармації Вінницький НМУ ім. М.І. Пирогова), проф. Хоменко Віктор Миколайович (зав. каф. фармації та фармакології, Донецький НМУ), проф. Середа Петро Іванович (кафедра фармацевтичного менеджменту, клінічної фармації та технології ліків, ПВНЗ «Київський медичний університет», доц. Пучкан Лариса Олександрівна (кафедра технології ліків, ЗДМУ), доц. Федоровська Мар’яна Іванівна (кафедра ОЕФ та технології ліків, Івано-Франківський НМУ), доц. Кучеренко Наталія Василівна (в.о. зав. каф. кафедра технології ліків, організації та економіки фармації, ДЗ «Луганський ДМУ»), доц. Гудзь Наталія Іванівна (кафедра технології ліків і біофармації, Львівський НМУ), доц. Шумейко Микола Володимирович (кафедра аптечної та промислової технології ліків, НМУ ім. О.О. Богомольця ), доц. Фізор Наталя Сильвестрівна (кафедра фармацевтичної хімії та технології лікарських засобів, Одеський НМУ) та доц. Белей Наталія Миколаївна (кафедра управління та економіки фармації з технологією ліків, Тернопільський ДМУ ім. Горбачевського).

В ході засідання вирішувались важливі питання щодо особливостей викладання дисциплін «Аптечна технологія ліків» та «Промислова технологія лікарських засобів», обмінювались досвідом з розробки відеолекцій для підготовки до занять з «ПТЛЗ» та підготовки тестів до ліцензійного іспиту «Крок-2. Фармація». Також в рамках засідання були проведені три майстер класи.

23 квiтня 2019 року Відбулось сумісне засідання опорних кафедр з технологічних дисциплін медичних та фармацевтичних закладів вищої освіти України. 23 квiтня 2019 року Відбулось сумісне засідання опорних кафедр з технологічних дисциплін медичних та фармацевтичних закладів вищої освіти України. 23 квiтня 2019 року Відбулось сумісне засідання опорних кафедр з технологічних дисциплін медичних та фармацевтичних закладів вищої освіти України.