24-25 листопада співробітники кафедри аптечної технології ліків взяли участь в роботі VІI МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «ТЕХНОЛОГІЧНІ ТА БІОФАРМАЦЕВТИЧНІ АСПЕКТИ СТВОРЕННЯ ЛІКАРСЬКИХ ПРЕПАРАТІВ РІЗНОЇ НАПРАВЛЕНОСТІ ДІЇ» на базі кафедр технології ліків та заводської технології ліків.

В рамках конференції “відвідали” практичні вебінари “Оптимізація технології мазей в умовах аптек” і “Огляд роботи екстемпоральної аптеки в Норвегії” та заслухали доповіді секційного засідання.

24-25 листопада Співробітники кафедри АТЛ взяли участь в роботі VІI МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «ТЕХНОЛОГІЧНІ ТА БІОФАРМАЦЕВТИЧНІ АСПЕКТИ СТВОРЕННЯ ЛІКАРСЬКИХ ПРЕПАРАТІВ РІЗНОЇ НАПРАВЛЕНОСТІ ДІЇ». Аспірантка Л. Боднар виступила з доповіддю. 24-25 листопада Співробітники кафедри АТЛ взяли участь в роботі VІI МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «ТЕХНОЛОГІЧНІ ТА БІОФАРМАЦЕВТИЧНІ АСПЕКТИ СТВОРЕННЯ ЛІКАРСЬКИХ ПРЕПАРАТІВ РІЗНОЇ НАПРАВЛЕНОСТІ ДІЇ». Аспірантка Л. Боднар виступила з доповіддю.

Аспірантка кафедри аптечної технології ліків Любов БОДНАР виступила з доповіддю на тему «Проведення біофармацевтичних досліджень в рамках розробки самоемульгуючих систем доставки ліків», науковий керівник: професор кафедри АТЛ Наталя ПОЛОВКО.24-25 листопада Співробітники кафедри АТЛ взяли участь в роботі VІI МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «ТЕХНОЛОГІЧНІ ТА БІОФАРМАЦЕВТИЧНІ АСПЕКТИ СТВОРЕННЯ ЛІКАРСЬКИХ ПРЕПАРАТІВ РІЗНОЇ НАПРАВЛЕНОСТІ ДІЇ». Аспірантка Л. Боднар виступила з доповіддю.24-25 листопада Співробітники кафедри АТЛ взяли участь в роботі VІI МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «ТЕХНОЛОГІЧНІ ТА БІОФАРМАЦЕВТИЧНІ АСПЕКТИ СТВОРЕННЯ ЛІКАРСЬКИХ ПРЕПАРАТІВ РІЗНОЇ НАПРАВЛЕНОСТІ ДІЇ». Аспірантка Л. Боднар виступила з доповіддю.