24 квітня 2018 р. в Науковій бібліотеці НФаУ відбувся науково-практичний семінар “Культура цитування та запобігання випадків академічного плагіату”

24 квітня 2018 р. в Науковій бібліотеці НФаУ для здобувачів вищої освіти та викладачів відбувся науково-практичний семінар “Культура цитування та запобігання випадків академічного плагіату”. Лектор: директор Наукової бібліотеки, к. соц. комунікацій Н. Б. Гавриш висвітлила питання академічної доброчесності, плагіату як виду академічного шахрайства. Особлива увага приділилася правилам оформлення посилань на цитовані джерела згідно Національного стандарту України та міжнародних стилів цитування.

24 квітня 2018 р. в Науковій бібліотеці НФаУ відбувся науково-практичний семінар “Культура цитування та запобігання випадків академічного плагіату” 24 квітня 2018 р. в Науковій бібліотеці НФаУ відбувся науково-практичний семінар “Культура цитування та запобігання випадків академічного плагіату” 24 квітня 2018 р. в Науковій бібліотеці НФаУ відбувся науково-практичний семінар “Культура цитування та запобігання випадків академічного плагіату”


[uptolike]
Print Friendly, PDF & Email

Comments are closed.