Протягом трьох днів тривав ресертифікаційний аудит на відповідність системи управління якістю Національного фармацевтичного університету вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015 у міжнародній системі сертифікації DQS та в національній системі сертифікації НААУ.

Аудит провели представники органу сертифікації «Міжгалузевий центр якості «ПРИРОСТ». Проведення заходів щодо виявлення відповідностей стандартних процедур забезпечують його спеціалісти: головний аудитор – О.Ю. Береговенко та аудитори-експерти Н.В. Ніколаєнко і Л.Ф. Шапран.

Під час ресертифікаційного аудиту була проаналізована документація системи управління якістю деканату, кафедр, діяльність адміністративних і допоміжних структурних підрозділів НФаУ. Загалом було піддано аудиту понад 20 процесів, які забезпечують функціонування системи управління якістю університету.25-27 квітня 2018 р. у НФаУ відбувся ресертифікаційний аудит на відповідність вимогам стандарту ISO 9001:2015

За результатами ресертифікаційного аудиту органами сертифікації прийнято рішення рекомендувати видати сертифікат відповідності системи управління якістю Національного фармацевтичного університету вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015. Успішне проходження університетом ресертифікаційного аудиту є доказом міцних позицій НФаУ як потужного закладу вищої освіти фармацевтичного спрямування в Україні. Це вагоме звершення довело спроможність НФаУ забезпечити надання освітніх послуг найвищої якості та задоволення потреб замовників шляхом систематичного розвитку й удосконалення всіх ланок діяльності відповідно стандартам у сфері якості.

Щиро вітаємо всіх колег з успішним проходденіем аудиту!