25 листопада 2022 року відбувся захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти факультету з підготовки іноземних громадян. 25 листопада 2022 року відбувся захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти факультету з підготовки іноземних громадян.

Кваліфікаційні роботи, виконані на кафедрі аптечної технології ліків на тему «Розробка складу та дослідження показників якості антибактеріального гелю» (ЗВО Батал Лейла) та «Розробка складу та дослідження показників якості урологічного збору» (ЗВО Бенлеббар Ріяд) були успішно захищені. Наукові роботи опубліковані у міжнародних конференціях: AHI EVRAN International Conference on Scientific Research, Kırsehir Ahi Evran University (Туреччина), ІI Міжнародній науково-практичній конференції «Фундаментальні та прикладні дослідження у галузі фармацевтичної технології» та X Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні досягнення фармацевтичної технології і біотехнології».

Бажаємо здобувачам вищої освіти подальших успіхів та усього найкращого!