26-27 листопада 2022 року співробітники кафедри АТЛ взяли участь в роботі 3ї міжнародної конференції ISARC INTERNATIONAL DİCLE SCIENTIFIC RESEARCH AND INNOVATION CONGRESS, Діярбакир, Туреччина.

Асистент кафедри аптечної технології ліків Ілона КОНОВАЛЕНКО виступила з доповіддю на тему «Requirements for the polymer composition in the development of chitosan gel», співавтори наукової роботи: доцент закладу вищої освіти кафедри АТЛ Катерина СЕМЧЕНКО, асистент кафедри АТЛ Анна КРЮКОВА та здобувач вищої освіти групи Фс18(5,0д)-05 Христина УКРАЇНСКА.

26-27 листопада 2022 року співробітники кафедри АТЛ взяли участь в роботі 3ї міжнародної конференції ISARC  INTERNATIONAL DİCLE SCIENTIFIC RESEARCH AND  INNOVATION CONGRESS, Діярбакир, Туреччина. 26-27 листопада 2022 року співробітники кафедри АТЛ взяли участь в роботі 3ї міжнародної конференції ISARC  INTERNATIONAL DİCLE SCIENTIFIC RESEARCH AND  INNOVATION CONGRESS, Діярбакир, Туреччина.