8 вересня 2022 року співробітники кафедри АТЛ прийняли участь у роботі практичного он-лайн семінару «MOODLE. PЕАЛІЗАЦІЯ КОМПЕТЕНТНІСНОГО ПІДХОДУ В ОСВІТІ»8 вересня 2022 року співробітники кафедри АТЛ прийняли участь у роботі практичного он-лайн семінару «MOODLE. PЕАЛІЗАЦІЯ КОМПЕТЕНТНІСНОГО ПІДХОДУ В ОСВІТІ». Семінар провели кандидат фармацевтичних наук, доцент кафедри управління та економіки фармації ІПКСФ Тетяна АРТЮХ та кандидат історичних наук, старший викладач кафедри педагогіки та психології ІПКСФ Володимир ФЕСЕНКО. Після успішного тестування за досліджуваною темою, учасники семінару отримали сертифікати.