15 листопада 2018 р. асп. Коноваленко І.С. відвідала інформаційну сесію «Програма ЄС «Горизонт 2020»: правила та можливості для участі»

15 листопада 2018 р. асистент кафедри Аптечної технології ліків Коноваленко І.С. відвідала в Харківському Національному університеті ім. В.Н.Каразіна інформаційну сесію «Програма ЄС «Горизонт 2020»: правила та можливості для участі»

Захід організований проектом підтримки участі України в програмі ЄС “Горизонт 2020”, Харківським Національним Університетом ім. В.Н.Каразіна, за організаційної підтримки ХОДА, Департаменту науки та освіти, Департаменту з підвищення конкурентоспроможності регіону, ГС “Харківський університетський консорціум”.
Під час заходу представники освітянських та науково-дослідних установ і організацій Харківщини отримали інформацію про діяльність Програми в Україні, правила та умови участі, фінансові аспекти та особливості реалізації міжнародних дослідницьких проектів в рамках програми.