11 квітня 2019 року відбулось секційне засідання у рамках конференції

Звіт про проведення конференції на  секційному засіданні № 6

Секція «Екстемпоральна та промислова технологія ліків»

11 квітня 2019 року відбулось секційне засідання на кафедрі Промислової фармації у рамках конференції XXVІ International scientific and practical Conference of young scientists and students «TOPICAL ISSUES OF NEW DRUG DEVELOPMENT», на якому було заслухано 18 доповідей молодих вчених та студентів. За результатами проведеної конференції усіх науковців було нагороджено грамотами за активну наукову діяльність та призовими місцями:

Дипломом I ступеня : Козак Любов, студентка 3 курсу 1 групи, спеціальності «Фармація», науковий керівник – кандидат фарм. наук, доц. Ковальова Т.М. Дипломом II ступеня : Єгорова Дарія, студентка 5 курсу 10 групи, спеціальності «Фармація», науковий керівник – доктор фарм. наук, професор Половко Н.П.

Дипломом II ступеня : Михайлик Діана, студентка 2 курсу 1 групи, спеціальності «Фармація», науковий керівник – доктор фарм. наук, професор Вишневська Л.І.

Дипломом III ступеня : Купріяненко Анастасія, студентка 3 курсу СНГ – 1 групи, спеціальності «Фармація», науковий керівник – ас. Коноваленко І. С.

Дипломом III ступеня : Максимович Анжела, студентка 3 курсу 5 групи та Недовесова Юлія, студентка 3 курсу 5 групи, спеціальності «Фармація», науковий керівник – кандидат фарм. наук, доц. Богуцька О. Є.