11 квітня 2019 р. в НФаУ відбулась XXVI Міжнародна науково-практична конференція молодих учених та студентів «Topical issues of new medicines development». У рамках пленарного засідання виступила студентка 4 к. 2 гр. СНТ кафедри аптечної технології ліків Олексенко Ольга Миколаївна із доповіддю на тему «The relevance of the development of external dosage forms for the treatment of acne». За результатами роботи журі пленарного засідання Олексенко О. М. була нагороджена дипломом першого ступеня. Науковий керівник доц. Семченко К.В. була відзначена Подякою НФаУ за значний внесок у професійне становлення майбутніх фахівців.