Здобувачу вищої освіти

Методична робота13 жовтня 2017 року у Національному фармацевтичному Університеті відбулось сумісне засідання опорних кафедр АТЛ, ЗТЛ та ТЛ з технологічних дисциплін з однопрофільними кафедрами вищих навчальних закладів МОЗ України.

ПРОГРАМА ЗАСІДАННЯ.pdf

РІШЕННЯ.pdf

На засіданні були присутні представники Вінницького НМУ ім.М.І.Пирогова, Донецького НМУ, Запорізького ДМУ, Івано-Франківського НМУ, ДЗ «Луганський ДМУ», Львівського НМУ ім. Данила Галицького, НМУ ім. О. О. Богомольця, Одеського НМУ, Тернопільського ДМУ ім. Горбачовського.

Були розглянуті наступні питання:

1. Викладання технологічних дисциплін в Запорізькому державному медичному університеті. (Завідувач кафедри технології ліків ЗДМУ, д. фарм. н., проф. Гладишев Віталій Валентинович)
  2. Викладання дисциплін технологічного циклу у Тернопільському державному медичному університеті ім. І. Я. Горбачевського.(доц. кафедри управління та економіки фармації з технологією ліків ТДМУ, к. фарм. н. Козир Галина Романівна)
  3. Викладання технології ліків в Національному медичному університеті ім. О.О. Богомольця (доц. кафедри аптечної та промислової технології ліків НМУ, к.фарм.н. Глущенко Олена Миколаївна)
  4. Досвід викладання технології ліків в Івано-Франківському національному медичному університеті(доц. каф. організації та економіки фармації і технології ліків ІФНМУ, к. фармац. н., Федоровська Мар’яна Іванівна)
  5. Підготовка та оформлення обов’язкової документації щодо методичного забезпечення навчального процесу згідно вимог «Положення про навчально-методичний комплекс дисциплін у НФаУ» (проф. каф. ТЛ НФаУ Хохленкова Наталя Вікторівна.)
  6. Обговорення Примірної програми з дисципліни «Технологія ліків» для студентів 3-4 курсу спеціальності «Фармація» освітньої програми «Фармація» (зав. каф. АТЛ проф. Половко Н.П., доц. каф. АТЛ ім. Д.П. Сала НФаУ к. фармац. н., Зуйкіна С. С., доц. каф. ЗТЛ НФаУ, к.фарм.н. Маслій Ю. С.)
  7. Поточні питання, прийняття рішення та підведення підсумків.