25 вересня 2019 р. відбулася зустріч керівництва

25 вересня 2019 р. відбулася зустріч керівництва Національного фармацевтичного університету в особі проректора з науково-педагогічної роботи професора Загайка А.Л., співробітників навчально-наукового інституту прикладної фармації та молодих учених університету із співзасновником «Еō Бізнес-інкубаторів», професором Корнельського університету Чарльзом Уайтхедом та координатором проекту Едуардом Альфредовичем Сімсоном.

Проект «Eō Бізнес-інкубатори» входить до програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України», що фінансується Урядом США та підтримує українські стартапи, малі та середні підприємства, допомагає підвищити їх конкурентоспроможність на вітчизняному й міжнародному ринках.

Науковці, розробники і автори ідей отримають можливість у цьому проекті протестувати свою бізнес-ідею, перетворити її в стартап і презентувати себе та свій продукт венчурним фондам для отримання фінансування.
Учасники : асистент Коноваленко Ілона Сергіївна, аспірант Зуйкіна Єлизавета Володимирівна