29 квітня 2021 року – Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «YOUTH PHARMACY SCIENCE»

29 апреля 2021 - всеукраинская научно-практическая конференция с международным участием «YOUTH PHARMACY SCIENCE»

Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «YOUTH PHARMACY SCIENCE»

До 100-річчя Національного фармацевтичного університету, започатковано проведення Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «YOUTH PHARMACY SCIENCE», що спрямована на підтримку та заохочення студентів-молодих науковців університету, підвищення ролі студентського наукового товариства (СНТ) у вихованні навичок самостійної наукової роботи; посилення мотивації завідувачів кафедр, наукових керівників СНТ та студентів до створення якісної науково-технічної продукції тощо.

29 квітня 2021 року відповідальна за наукову роботу, доц. Семченко Катерина Валентинівна та відповідальна за роботу СНТ, ас. Коноваленко Ілона Сергіївна,  представили діяльність СНТ кафедри АТЛ.

Після урочистого відкриття було проведено засідання СНТ, відповідно до програми конференції:

1. Кисельова Катерина Євгеніївна (Фс16(5.0д)-01)

Дослідження з використання ефірних олій в складі місцевих засобів для терапії акне. (Наукова керівниця – докт. фарм. наук, професорка Вишневська Л. І.)

1. Миколенко Юлія Володимирівна (Фс16(5.0д)-05)

Аспекти розробки складу ректальних супозиторіїв для лікування неспецифічного коліту. аукова керівниця – канд. фарм. наук, доцентка Семченко К. В.)

1. Камишан Алла Сергіївна (Фс17(5.0д)-02)

Перспективи створення фармацевтичної композиції для профілактики гестаційно обумовлених захворювань. (Наукова керівниця – докт. фарм. наук, професорка Вишневська Л. І.)

1. Сотник Юлія Олександрівна (Фс16(5.0д)-06)

Удосконалення складу екстемпоральних крапель для застосування в офтальмології. аукова керівниця – канд. фарм. наук, доцентка Богуцька О Є.)

За результатами проведеної конференції усіх молодих науковців було нагороджено грамотами за активну наукову діяльність, призове місце посіла:

Дипломом І ступеня нагороджена Миколенко Юлія Володимирівна.

Бажаємо подальших наукових успіхів!