Науковий семінар «Технологічні дослідження у розробці лікарських препаратів аптечного виробництва»

1 грудня 2021 р. відбувся науковий семінар «Технологічні дослідження у розробці лікарських препаратів аптечного виробництва» на базі кафедри аптечної технології ліків сумісно із кафедрою фармацевтичної хімії та кафедрою якості, стандартизації та сертифікації ліків ІПКСФ НФаУ.
Доповідачами виступили проф. Георгіянц В. А., ас. Крюкова А. І., доц. Зубченко Т. М. та доц. Зуйкіна С. С.
Під час круглого столу співробітниками кафедр аптечної технології ліків, фармацевтичної хімії та якості, стандартизації та сертифікації ліків ІПКСФ НФаУ були обговорені питання розвитку екстемпоральної технології ліків за кордоном, актуальність розширення статей про засоби аптечного виробництва у ДФУ та останні тенденції у виготовленні та аналізі препаратів даної категорії.

Програма семінару

Сертифікати учасників: https://drive.google.com/drive/folders/1LoIF00iz_Uhg6Gv3qpfqHBHgK5XdiRPc?usp=sharing