13.02.2017 р. лекція «Сучасні аспекти виготовлення ліків в умовах аптек» (зав. аптеки №200 КПХОР «Фармація», м. Харків Мітронова О.В.)

13 лютого 2017 року завідувачем  аптеки № 200 КПХОР «Фармація», м. Харків Мітроновой О.В. для вітчизняних студентів 3 курсу спеціальності «Фармація» була прочитана  лекція за темою «Сучасні аспекти виготовлення ліків в умовах аптек». На лекції були розглянуті питання виготовлення ліків в умовах аптек, найбільш часто повторювані прописи,  особливості технології та контролю якості ЕЛЗ в сучасних умовах, програмного супроводження процесу.

Аптека 200 лекция отечественных студентов

Аптека 200 лекция отечественных студентов