23 березня 2021 р. відбувся сумісний семінар «ФУНДАМЕНТАЛЬНІ ТА ПРИКЛАДНІ ДОСЛІДЖЕННЯ У СУЧАСНІЙ ФАРМАЦЕВТИЧНІЙ НАУЦІ» кафедр аптечної технології ліків та заводської технології ліків стосовно сучасних аспектів виготовлення ліків.

У роботі семінару взяли участь 17 осіб: завідувачки кафедр АТЛ та ЗТЛ і співробітники кафедр АТЛ та ЗТЛ.

З доповіддю «Аналіз методів підвищення розчинності важкорозчинних лікарських речовин в твердих лікарських формах» виступила аспірантка кафедри АТЛ Боднар Л. А. (науковий керівник д. фарм. н., проф. Половко Н. П.).

За темою доповіді відбувся круглий стіл з обговорення питання інноваційних методів підвищення розчинності та біодоступності важкорозчинних лікарських речовин, зокрема, у твердих лікарських формах.

Найбільшу увагу приділили аналізу закордонного досвіду та порівнянню його із досягненнями вітчизняної фармації.

23 березня 2021 р. відбувся сумісний семінар кафедр аптечної технології ліків та заводської технології ліків стосовно сучасних аспектів виготовлення ліків 23 березня 2021 р. відбувся сумісний семінар кафедр аптечної технології ліків та заводської технології ліків стосовно сучасних аспектів виготовлення ліків 23 березня 2021 р. відбувся сумісний семінар кафедр аптечної технології ліків та заводської технології ліків стосовно сучасних аспектів виготовлення ліків