19 березня 2021 р. кафедрою аптечної технології ліків Національного фармацевтичного університету Міністерства охорони здоров’я та Міністерства освіти і науки України було проведено V Міжнародну науково-практичну дистанційну конференцію «Сучасні аспекти створення екстемпоральних алопатичних, гомеопатичних і косметичних лікарських засобів». Конференцію внесено до Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій на 2021 р. (Посвідчення № 396 Українського інституту науково-технічної і економічної експертизи від 16 вересня 2020 року).

СЕРТИФІКАТИ

СЕРТИФІКАТИ  УЧАСНИКІВ (*.pdf)

Збірник матеріалів конференції

Збірник V Міжнародної науково-практичної дистан-ційної конференції