УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ПРАКТИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ СТУДЕНТІВ НФАУ В УКРАЇНІ ТА ЗА КОРДОНОМ»

14 квітня відбулося секційне засідання студентів-старшокурсників та викладачів кафедри аптечної технології ліків ім. Д.П.Сала в рамках Всеукраїнської науково-практичної конференції «Актуальні питання практичної підготовки студентів НФаУ в Україні та за кордоном».

Засідання було присвячене обговоренню першого досвіду роботи студента в аптеці, набуттю практичного досвіду на робочих місцях, самостійному закріпленню знань та опануванню навичок майбутнього провізора у виробництві екстемпоральних лікарських засобів.

Студенти Коноваленко І., Астахова С. доповідали про результати своєї роботи, оцінювали стан виробничих аптек, у яких проходили практику, ділилися своїми враженнями, планами на майбутнє. Між студентами відбувалося жваве обговорення поставленої теми, цікаві розповіді та спогади про виробничі аптеки в різних містах нашої країни підтвердили правильність вибраної майбутньої професії.

image-15-04-16-13-09-11 image-15-04-16-13-09-12 image-15-04-16-13-09-14 image-15-04-16-13-09-17 image-15-04-16-13-09-19