Відбувся ІІ етап ХХІІІ Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фармація»

24-26 квітня  2019 року у Національному фармацевтичному університі відбувся ІІ етап ХХІІІ Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фармація». В ньому взяли участь представники 12 медичних та фармацевтичних ВНЗ нашої країни.

За результатами теоретичного та практичного туру переможцем з дисципліни «Аптечна технологія ліків» стала студентка 3 курсу НФаУ  Козак Любов (4,0 мед), яка стала й абсолютним переможцем олімпіади.

КОЛЕКТИВ КАФЕДРИ АПТЕЧНОЇ ТЕХНОЛОГІЇ ЛІКІВ ЩИРО ВІТАЄ ПЕРЕМОЖЦІВ ОЛІМПІАДИ, ЗИЧИТЬ МИРУ, МІЦНОГО ЗДОРОВ’Я, ВЕСНЯНОГО НАСТРОЮ, ЗДІЙСНЕННЯ САМИХ СМІЛИВИХ МРІЙ!