Запрошуємо до участі у онлайн-Євровікторині!

Представництво ЄС в Україні в рамках проєкту «Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні» проводить Всеукраїнську онлайн- Євровікторину для студентів. Мета онлайн-Євровікторини полягає в сприянні розширенню світогляду молоді, формуванню їх громадянської позиції, європейської ідентичності, мотивації досягати високих результатів у навчанні.
Участь у заході передбачає поглиблення знань студентів щодо зафіксованого у Конституції України стратегічного курсу нашої держави на євроінтеграцію, життя в країнах ЄС, європейської культури, історії, історії, освіти, молодіжної політики.
Євровікторина охоплюватиме п’ять тематичних блоків:
– Що таке Європейський Союз;
– Европейська культура;
– Життя в ЄС;
– Розвиток ЄС;
– Що зараз на порядку денному в ЄС.
Всеукраїнська онлайн-Євровікторина проходитиме у три етапи –після кожного визначатимуться кращі гравці. Для участі у онлайн-
Євровікторині потрібно зареєструватися за посиланням, яке активне у додатку до 31 грудня 2021 року.

Євровікторина