30.03.2017 р. лекцію та лабораторне заняття відвідала зав. аптеки № 195 КПХОР «Фармація», м. Харків Кандиба О.В.

30 березня 2017 року завідувачем аптеки № 195 КПХОР «Фармація», м. Харків Кандибою О.В. для іноземних студентів 3 курсу спеціальності «Фармація» була прочитана  лекція за темою «Сучасні аспекти виготовлення ліків в умовах аптек». На лекції були розглянуті пит ання виготовлення ліків в умовах аптек різних країн світу. Особливості технології та контролю якості.

Аптека 195 лекция иностранные студентыАптека 195 практическое занятие отечественных студентов