15 жовтня 2020 р. співробітники кафедри АТЛ, завідувачка професор Вишневська Л.І., доц. Богуцька О.Є., доц. Зубченко Т.М., ст. викл. Ромась К.П., що є членами Асоціації гомеопатів України, взяли участь у міжнародній дистанційній конференції, присвяченій обговоренню актуального питання сьогодення – ефективних методів лікування COVID-19.

На питання відповідав: Ректор  Академії класичної гомеопатії (Індия, Керала), професор Джос Айсек. Доктор Джос є практикуючим лікарем-гомеопатом більше 30 років, викладачем, завідувачем кафедри Філософії гомеопатії Державного гомеопатичного коледжу Індії, багато років займав посаду Голови Ради з гомеопатії в уряді Індії.

15 жовтня 2020 р. співробітники кафедри взяли участь у міжнародній дистанційній конференції15 жовтня 2020 р. співробітники кафедри взяли участь у міжнародній дистанційній конференції