В рамках засідання відбулася Online-зустріч з поетесою Катериною Тихоновою та поетом Станіславом Новицьким, а також з журналістом і редактором програм Харківського радіо Романом Кривко.
20.02.2023 р. доцент кафедри аптечної технології ліків Богуцька О. Є. брала участь у розширеному засіданні клубу НФаУ «Говоримо українською», присвяченого Дню пам’яті Героїв Небесної Сотні та Міжнародному Дню рідної мови
![20.02.2023 р. доцент кафедри аптечної технології ліків Богуцька О. Є. брала участь у розширеному засіданні клубу НФаУ «Говоримо українською», присвяченого Дню пам’яті Героїв Небесної Сотні та Міжнародному Дню рідної мови 20.02.2023 р. доцент кафедри аптечної технології ліків Богуцька О. Є. брала участь у розширеному засіданні клубу НФаУ «Говоримо українською», присвяченого Дню пам’яті Героїв Небесної Сотні та Міжнародному Дню рідної мови](https://atl.nuph.edu.ua/wp-content/uploads/2023/02/7-150x150-1.png)