Доцент кафедри аптечної технології ліків, к.фарм.н., Катерина Ромась взяла участь у науково-педагогічному курсі, який організовано в рамках безперервного навчання Вищою фармацевтичною палатою: «Нові правила роботи аптечного закладу в країнах ЄС». Кількість лекційних годин: 2 сертифікат № 47AaU2022 від 30.11.2022 р. Участь у курсі здійснюється через мережу Інтернет з обмеженим доступом, завершується тестом.
Доцент кафедри АТЛ Катерина РОМАСЬ взяла участь у курсі “Нові правила роботи аптечного закладу в країнах ЄС”
![Доцент кафедри АТЛ Катерина РОМАСЬ взяла участь у курсі "Нові правила роботи аптечного закладу в країнах ЄС" Доцент кафедри АТЛ Катерина РОМАСЬ взяла участь у курсі "Нові правила роботи аптечного закладу в країнах ЄС"](https://atl.nuph.edu.ua/wp-content/uploads/2023/02/7.-nia-3.12.2022_page-0001-1024x725.jpg)