Доцент кафедри аптечної технології ліків, к.фарм.н., Катерина Ромась взяла участь у курсі, організованим в рамках безперервного навчання Вищою фармацевтичною палатою: «Роль лікувального харчування при онкологічних захворюваннях». Кількість лекційних годин: 2 сертифікат № 22AaR2022 від 23.11.2022 р. Участь у курсі здійснюється через мережу Інтернет з обмеженим доступом, завершується тестом.
Доцент кафедри АТЛ Катерина РОМАСЬ взяла участь у курсі “Роль лікувального харчування при онкологічних захворюваннях”
![Доцент кафедри АТЛ Катерина РОМАСЬ взяла участь у курсі "Роль лікувального харчування при онкологічних захворюваннях" Доцент кафедри АТЛ Катерина РОМАСЬ взяла участь у курсі "Роль лікувального харчування при онкологічних захворюваннях"](https://atl.nuph.edu.ua/wp-content/uploads/2023/02/3.-nia-23.11.22_page-0001-1024x725.jpg)