Щиро дякуємо за участь у у ІХ Міжнародній науково-практичній конференції, яка присвячена 45-річчю кафедри аптечної технології ліків «Сучасні досягнення фармацевтичної технології і біотехнології»

Шановні колеги!

Щиро дякуємо за участь у у ІХ Міжнародній науково-практичній конференції, яка присвячена 45-річчю кафедри аптечної технології ліків «Сучасні досягнення фармацевтичної технології і біотехнології» та надаємо матеріали конференції.
Звертаємо Вашу увагу, що при поданні тез/статей двома мовами, сертифікати також формували двома мовами.
Матеріали конференції:
– збірник матеріалів: Збірник