10.09.2022 відбулась онлайн-зустріч з нагоди 101-річчя Національного фармацевтичного університету. В рамках зустрічі були проведені Посвята в студенти першокурсників та Зустріч випускників. Раді вітати молоде покоління майбутніх фармацевтів в нашій великій, дружній фармацевтичній родині. Та щиро вдячні випускникам різних років з різних куточків світу, які доєдналися до зустрічі та теплими словами згадали рідну Alma mater!
Співробітники кафедри АТЛ відвідали онлайн-заходи з нагоди 101-річчя НФаУ
![Співробітники кафедри АТЛ відвідали онлайн-заходи з нагоди 101-річчя НФаУ Співробітники кафедри АТЛ відвідали онлайн-заходи з нагоди 101-річчя НФаУ](https://atl.nuph.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/znimok-ekrana-968-1024x576.png)