Доцент кафедри аптечної технології ліків, к.фарм.н., Катерина Ромась взяла участь у науково-практичному семінарі, який організовано в рамках безперервного навчання Сілезькою фармацевтичною палатою: «Місце фітотерапії в терапії і профілактиці інфекційних захворювань сечовивідних шляхів». Кількість лекційних годин: 2 сертифікат № nr 50730 від 19.10.2023 р. Участь у курсі здійснюється через мережу Інтернет з обмеженим доступом, завершується тестом.
Участь доц. Ромась К. П. у науково-практичному семінарі
![Участь доц. Ромась К. П. у науково-практичному семінарі Участь доц. Ромась К. П. у науково-практичному семінарі](https://atl.nuph.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/certyfikat-sia-11.10.23_page-0001-725x1024.jpg)