9 жовтня 2023 року здобувачі вищої освіти 2 курсу групи Фм22(4.10д)-03 разом із куратором академічної групи, доц. Коноваленко І.С., у режимі Zoom–конференції провели «Вечір за кавою», під час якого поспілкувалися один з одним, а куратор інформувала про конкурс «Академічна доброчесність – запорука якості освіти і науки», а також пам’ятними подіями вересня та жовтня.
Виховна робота доц. Коноваленко І.С.
![Виховна робота доц. Коноваленко І.С. Виховна робота доц. Коноваленко І.С.](https://atl.nuph.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/kava-z-kuratorom_9.10.23-1024x651.png)