Вітаємо здобувачку вищої освіти 4 курсу 1 групи Удовіченко Катерину та її керівника, докт. філ., ас. Коноваленко І. С., з отриманням диплому ІІ ступеня на Міжнародній гібридній (онлайн і офлайн) науковій олімпіаді «Майбутній фармацевт – 2022» серед студентів вищих навчальних закладів Республіки Узбекистан та зарубіжних країн, яка відбулася 21-24 листопада 2022 року.
Вітаємо здобувачку вищої освіти 4 курсу 1 групи Удовіченко Катерину та її керівника, докт. філ., ас. Коноваленко І. С., з отриманням диплому ІІ ступеня на міжнародній олімпіаді!
![Вітаємо здобувачку вищої освіти 4 курсу 1 групи Удовіченко Катерину та її керівника, докт. філ., ас. Коноваленко І. С., з отриманням диплому ІІ ступеня на міжнародній олімпіаді! Вітаємо здобувачку вищої освіти 4 курсу 1 групи Удовіченко Катерину та її керівника, докт. філ., ас. Коноваленко І. С., з отриманням диплому ІІ ступеня на міжнародній олімпіаді!](https://atl.nuph.edu.ua/wp-content/uploads/2023/02/olimpiada-2-orin.ekaterina-udovichenko_page-0001-1024x724.jpg)