Колектив кафедри аптечної технології ліків щиро вдячний ректору університету професору Котвіцькій Аллі Анатоліївні за привітання із днем народження НФаУ.

Принагідно, вітаємо ректора Аллу Анатоліївну, почесного ректора Валентина Петровича та увесь колектив НФаУ із народженням нашої Alma mater!

10 вересня 2020 ректор Університету Алла КОТВІЦЬКА привітала співробітників кафедри з нагоди дня народження університету. 10 вересня 2020 ректор Університету Алла КОТВІЦЬКА привітала співробітників кафедри з нагоди дня народження університету.