Наукова доповідь ас. Коноваленко І. С. на конференції AHI EVRAN International Conference on Scientific Research (21-23 October, 2022). Kırşehir Ahi Evran University, Kırşehir, Türkiye (Туреччина)21 жовтня 2022 р. ас. Коноваленко І. С. доповіла на Міжнародній науково-практичній конференції в режимі онлайн AHI EVRAN International Conference on Scientific Research (Туреччина) з доповіддю на тему «Іnvestigation of the optimal gel base for the development of the composition of a soft dosage form».

Співавтори наукової роботи: доц. Ковальова Тетяна Миколаївна, Лейла Батал (здобувачка вищої освіти 5 курсу групи Фм18*(5,0д)i–01), Редько Наталія Романівна (здобувачка вищої освіти 6 курсу групи Фс17(5,5з)-02а), Українська Христина Русланівна (здобувачка вищої освіти 5 курсу групи Фс18(5,0д)-05).