07 грудня в Національному фармацевтичному університеті в рамках ІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю Youth Pharmacy Science відбулося підбиття підсумків конкурсу «Краще студентське наукове товариство НФаУ». Кафедра АТЛ була нагороджена подякою за значний внесок у професійне становлення майбутніх фахівців.
Вітаємо студентське наукове товариство кафедри АТЛ з отриманням подяки за значний внесок у професійне становлення майбутніх фахівців!
![Вітаємо студентське наукове товариство кафедри АТЛ з отриманням подяки за значний внесок у професійне становлення майбутніх фахівців! Вітаємо студентське наукове товариство кафедри АТЛ з отриманням подяки за значний внесок у професійне становлення майбутніх фахівців!](https://atl.nuph.edu.ua/wp-content/uploads/2021/12/gramota_konkurs-krashhe-snt-724x1024.jpg)