20 квітня 2023 р. куратори академічних груп ас. Коноваленко І. С., ас. Крюкова А. І. та здобувачі вищої освіти груп Фм22(4.10д)-03 та Фм19(4.10д)-06 взяли участь у онлайн-зустрічі в рамках проєкту «Випускник НФаУ: історії успіху» за темою «Міжнародне визнання диплома НФаУ»

Спікерами були випускники:

• Карина ГОРДЕЙ, випускниця 2016 року, шлях якої розпочався ще з коледжу НФаУ, а потім університет, аспірантура, захист дисертації, праця викладачем на кафедрі ботаніки. Наразі Карина займає посаду менеджер клінічних досліджень у компанії Інтего груп. Розповіла про специфіку своєї роботи та про вимоги для цієї посади.

• Юлія ГРИЦУН, випускниця 2006 року зі своєю фармацевтичною історією: фармацевт, завідуюча аптеки в мережі «Добрий доктор», клінічний провізор, директор кампанії клінічних досліджень. Знайомство з лікарем в клініці пластичної хірургії обернулося дороговказом у світ клінічних досліджень. Студентам розкрила горизонти в клінічних дослідженнях, поділилася цікавими історіями професійного становлення.

• Наталія ГУБАНОВА та її чоловік Віталій БОРНУС випускники НФаУ 2006 року, які нині проживають у м.Кембридж (Англія).