10-11 грудня участь ас. Крюкової А. І. та ас. Коноваленко І. С. у VII міжнароднії науковії конференції молодих вчених та студентів «Перспективи розвитку біології, медицини і фармації», м Шимкент, Республіка Казахстан.

10-11 грудня 2020 р під патронатом Фонду Нурсултана Назарбаєва і Південно-Казахстанської медичної академії (м Шимкент, Республіка Казахстан) в онлайн-режимі організована VII міжнародна наукова конференція молодих вчених та студентів «Перспективи розвитку біології, медицини і фармації». З виступами і доповідями брали участь:

  1. Канд. фарм. наук, асистент кафедри АТЛ, Крюкова Анна Ігорівна, з доповіддю на тему «Розробка ТШХ-методики визначення аргініну і глутамінової кислоти в сировині квасолі звичайної» на секції «Пріоритетні напрямки фармацевтичного і хіміко-токсикологічного аналізу лікарських засобів».
  2. Асистент кафедри АТЛ, Коноваленко Ілона Сергіївна, з доповіддю на тему «Методи контролю якості рідкого екстракту для терапії клімактеричного синдрому» на секції «Технологія ліків: пошуки і рішення».

10-11 грудня участь ас. Крюкової А. І. та ас. Коноваленко І. С. у VII міжнароднії науковії конференції молодих вчених та студентів «Перспективи розвитку біології, медицини і фармації», м Шимкент, Республіка Казахстан. 10-11 грудня участь ас. Крюкової А. І. та ас. Коноваленко І. С. у VII міжнароднії науковії конференції молодих вчених та студентів «Перспективи розвитку біології, медицини і фармації», м Шимкент, Республіка Казахстан. 10-11 грудня участь ас. Крюкової А. І. та ас. Коноваленко І. С. у VII міжнароднії науковії конференції молодих вчених та студентів «Перспективи розвитку біології, медицини і фармації», м Шимкент, Республіка Казахстан.


[uptolike]
Print Friendly, PDF & Email

Comments are closed.