12 квітня 2023 р. відбулось засідання Студентського наукового товариства (СНТ)

12 квітня 2023 р. відбулось засідання Студентського наукового товариства (СНТ) 12 квітня 2023 р. відбулось засідання Студентського наукового товариства (СНТ)

12 квітня 2023 р. за участі проректора закладу вищої освіти з науково-педагогічної роботи професора Інни  Владимирової відбулось засідання Студентського наукового товариства (СНТ) Національного фармацевтичного університету. У засідання взяли участь понад 70 учасників: здобувачів вищої освіти – членів СНТ кафедр університету, відповідальних за наукову роботу кафедр та керівників кафедральних студентських наукових гуртків.

Інна Владимирова представила орієнтовну програму XXIX Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених та студентів «Актуальні питання створення нових лікарських засобів», що відбудеться 19-21 квітня 2023 р. У рамках конференції 19 та 20 квітня будуть представлені конкурсні роботи учасників I туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2022/2023 н.р. 21 квітня заплановано проведення засідань СНТ кафедр.

Голова СНТ НФаУ Олена Мала презентувала новий університетський проєкт – конкурс «Академічна доброчесність – запорука якості освіти і науки». Серед основних завдань конкурсу Олена відзначила популяризацію академічної доброчесності; залучення здобувачів до наукової та творчої діяльності; зменшення проявів академічної недоброчесності; формування цінності чесності та створення спільноти студентів для яких списування є неприпустимим. До участі у конкурсі запрошуються здобувачі вищої освіти, молодці науковці, куратори академічних груп. Були представлені вимоги до конкурсних робіт, номінації та порядок проведення конкурсу.

Крім того, представники СНТ університету вийшли з ініціативою підготувати інформаційне відео до Міжнародного дня проліска, що відзначається 19 квітня.

З метою привернення уваги до природоохоронних заходів до цих рослин, більшість з них занесені у Червону книгу, як зникаючий вид, та інформування щодо лікувальних властивостей рослини та її можливостей використання у медицині та фармації.